آموزش نقاشی با مدادرنگی از گیتار

آموزش نقاشی با مدادرنگی از گیتار

بعدازگوش دادن به یک آهنگی که برادرم آن را باگیتار آگوستیگ ۶ سیمش نواخت یه نقشه تقریبی از کشیدن گیتاربه من الهام شد.
من هیچوقت ابزاهای موسیقی مثل این رانقاشی نکشیده بودم.لازم به گفتن نیست اما این خیلی جالب وجذاب بود.من پی بردم که کشیدن گیتار زیاد سخت نیست , بلکه واقعا ساده وتقریبا آسان است.شما فقط احتیاج دارید که دستورالعمل هارا درست بکشید وبدانید که چگونه شروع کنید. من ۶ مرحله سریع خودآموز رابوجودآوردم که چگونگی کشیدن گیتار بااستفاده منظم از مداد وخط کش وکشیدن نقشه را نشان می دهد.

نقشه اصلی گیتار

نقشه اصلی گیتار

در این درس ما کشیدن انواع گیتار آگوستیک-کلاسیک را آموزش خواهیم داد.من شرط می بندم شما می توانید به راحتی نقشه این ابزار موسیقی سنتی رابه یاد می آورید.
اول یک خط طولانی بسیار نازک که تقریبا به اندازه طول گیتار است( به عنوان راهنما بکشید) سپس خط رو به ۴ قسمت مساوی تقسیم کنید تا به کشیدن ۲چهارچوب دایره ای شکل برای عرض گیتارکمک کند.
حالا دوباره از نقشتون برای رسم عالی تر مجرای صدا(فقط جایی که گردنه پرده دار آغاز می شود) استفاده کنید سپس ضخامت گیتاررا پایین تر ازلبه بکشید.

guitar-sketches

بعد ازکشیدن اصل نمای کلی نقشه تقریبی گیتارشما به راهنمایی بیشتری احتیاج ندارد.پس خطوط راهنما را پاک کنید.
گیتاررا رنگ آمیزی کنید.

how-to-draw-guitar

برای این رسم کردن این گیتار هنر طبقه بندی مشخص می کند تا بارنگ های عالی انجام بگیرد.هرچند شما احتیاج دارید چیزهایی رو پیدا کنید که بتوانیدرنگ های تیره را ازروی آن روی راحت تر بکشید وسیم های پلاستیکی را در رنگ خاکستری یاسیاه , درمرحله آخر درست کنید.

drawing-guitar

ابزارآلات موسیقی معمولا ازچوب ساخته می شوند بنابراین کشیدن گیتاربا قهوه ای تیره وسایه روشن آجری رنگ احتمالا انتخاب خوبی خواهد بود.
برای اینکه بسیار آرام وجذاب بنظر برسد درنظر داشته باشید تاثیرات شیب-رنگمایه وسایه روشن را تغییر بدهید.

acoustic-guitar-drawing

این گیتار آگوستیگ فقط به جزئیات بیشتری احتیاج داردوتقریبا انجام شده است.
۳عدد اتصال کننده سیم در هردو طرف سر ابزارموسیقی بکشید.این قسمت شکلی شبیه کلیدهای در دارد.همچنین یک ورق برآمده زیرقسمت اصلی هست که اساس مستطیل مارا تشکیل می دهد.

guitar-drawing

مرحله پایانی رسم گیتار

۶ عدد سیم بکشید وپایه ای که سیم ها را نگه می دارد و چند سوراخ ریز در سر گیتار.به یاد بیاورید که من چگونه درمورد پیداکردن رنگ های تیره اشاره کردم؟ا گرشما این را داشته باشید مرحله آخر برای شما بسیار راحت است.برای کشیدن سیم ها از خط کش استفاده کنید.

Pin It

4 پاسخ به “آموزش نقاشی با مدادرنگی از گیتار”

  1. mohammad گفت:

    سلام بد نبود ولی من اینو اگه بلد بودم بکشم که خعععععععلی عالی بود…………….

  2. عسل گفت:

    بدک نبود این رو که همممممممههههههههههه بلدن چیچیه 

دیدگاهتان را بنویسید