آموزش نقاشی با اکریلیک از گل zinnia

آموزش نقاشی با اکریلیک از گلzinnia

این آموزش از زبان خانم cyd rust نوشته شده است.

a-ac-zinnia-1_www.naggashi.com

شکل بالا نقاشی با اکریلیک از گل zinnia است. من این نقاشی را از روی عکسی که گرفته بودم کشیده ام. هدف از نمایش این عکس نشان دادن این است که چگونه اکریلیک با مقدار رنگ خوب، میتواند نقاشی دوست داشتنی ایجاد کند. تقریبا شبیه به نقاشی با آبرنگ است.

مرحله اول: رنگ اولیه

a-ac-zinnia-2_www.naggashi.com

من در ابتدا کار را با دو رنگ زرد cad و نارنجی cad شروع می کنم. از رنگ زرد برای کشیدن گلبرگ ها و از نارنجی بسیار روشن برای زدن سایه استفاده می کنم. بعد از رنگ خاکستری روشن و خنثی با زرد و بنفش برای پوشش رنگ سفید برای پس زمینه شکل استفاده می کنم. و برای وسط گل و ساقه از رنگ تیره تر همان رنگ ها کمک می گیرم. این گام کلی بیشتر برای نشان دادن برنامه کاری که باید انجام دهیم هست و قواعد رنگ ها با رنگ لایه های زیرین را نشان می دهد.

مرحله دوم:رنگ های واسطه:

a-ac-zinnia-3_www.naggashi.com

در دور دوم کار رنگ آمیزی از همان رنگ های قبلی در گل استفاده می شود. اما من مقدارکمی رنگ قرمز هم به گل برگ ها اضافه کرده ام.

مرحله سوم: رنگ نهایی قبل از اضافه کردن جزئیات

a-ac-zinnia-4_www.naggashi.com

در این مرحله رنگ سرخابی را اضافه می کنم. من بعدا زمانی که می خواهم جزئیات را اضافه کنم، برمی گردم و آن را بیشتر روشن تر می کنم. اکنون دوباره زمان بیشتری را صرف گلبرگ ها و سایه زدن روی آنها می کنم.

مرحله چهارم: شروع کار با پس زمینه
a-ac-zinnia-5_www.naggashi.com
قبل از اینکه همه جزئیات کار تمام شود، من می خواهم پس زمینه را رنگ کنم تا احساس کلی نقاشی بیشتر شود. همه ی رنگ های استفاده شده در پس زمینه از رنگ های استفاده شده در گلبرگ ها هستند. با هدف ایجاد درجات مختلفی از خنثی کردن برای تقویت کردن ارتعاشات موجود در نقاشی.

مرحله پنجم: نرم و تعریف کردن

a-ac-zinnia-6_www.naggashi.com

در این تصویر من مقداری زمان صرف گلبرگ ها کرده ام. اضافه کردن سایه ، درست کردن شکل گلبرک ها و شروع به نرم کردن لبه ها و کمی هم به رنگ پس زمینه با همان رنگ ها پرداخته ام.

مرحله ۶:مرتب کردن

a-ac-zinnia-7_www.naggashi.com

اساسا این مرحله آخر قبل از اضافه کردن پرچم بود. من چند گلبرگ کوچک و غیر ضروری دیگر به نقاشی اضافه کردم و کمی شکل گلبرگ ها را برای زیباتر شدن کار تغییر دادم. پس زمینه را به خاطر به چشم آمدن گل تیره تر کردم و همچنین مقدار بسیار کمی سرخابی به گلبرگ ها اضافه کردم.

منبع

Pin It

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.