نقاشی هایی از جوزفین در سبک نگارش خیالی (سری اول)

نقاشی هایی از جوزفین در سبک نگارش خیالی

 josephine در سال ۱۹۴۷ ماه می در شهر انگلیسی farnham در سوری متولد شد و اکنون با همسرش باب در “wisteria cottage” زندگی می کند.

پدرش استاد بازنشسته زبان تخصصی فرانسه است که در بسیاری از کالج های سطح بالا تدریس کرده است.

josephine-www.naggashi.com

از زبان josephine :

در طول زندگی من با اینکه مثل هنرمندان دیگر نقاشی هایم در سطح و مدل های گوناگون بوده ولی اکنون به تکامل رسیده به طوری که هر گونه نقاشی که دوست دارم می کشم. می توانم به وضوح لحظه ای را به یاد بیاورم که فهمیدم کاری که در دنیا می خواستن بیشنر از همه انجام دهم نقاشی کردن بود. من آن زمان ۴ سال داشتم ، اما از آن روز کار من شروع شد و من کاملا غرق در هنر شدم و هنوز هم هستم. در واقع در سال سوم مدرسه به هر کدام از ما جعبه ای از مدادشمعی داده بودند (برای زنگ نقاشی) و حتی حالا بوی مدادشمعی مرا به یاد خاطرات خوش گذشته می اندازد.

من در ابتدا از رنگ روغن استفازه می کردم ولی بعدا منوجه شدم رنگ روغن دیر خشک می شود و همچنین دستان من به رقیق کننده حساسین دارد. اکنون شیوه مورد علاقه من اکریلیک است، چون زود خشک می شود و با اسیژن ترکیب نمی شود تا زرد شود یا ترک بردارد و من می توانم شسته رفته برای تولید مناطق بافت ضخیم و یا نازک همراه با کشیدن جزئیات استفاده کنم.

طرح های من در ابتدا شامل افکار بسیاری است من یک دفترچه دارم که در آن ایده هایی که به ذهنم می رسد می نویسم تا در یادآوری آنها به من کمک کند. من معمولا قبل از اینکه یک طرح را تمام کنم سراع طرح دیگری نمیروم.

Josephine 1_(www.naggashi.com) Josephine 2_(www.naggashi.com) Josephine 3_(www.naggashi.com) Josephine 4_(www.naggashi.com) Josephine 5_(www.naggashi.com) Josephine 6_(www.naggashi.com) Josephine 7_(www.naggashi.com) Josephine 8_(www.naggashi.com) Josephine 9_(www.naggashi.com) Josephine 10_(www.naggashi.com) Josephine 11_(www.naggashi.com) Josephine 12_(www.naggashi.com) Josephine 13_(www.naggashi.com) Josephine 14_(www.naggashi.com) Josephine 15_(www.naggashi.com) Josephine 16_(www.naggashi.com) Josephine 17_(www.naggashi.com) Josephine 18_(www.naggashi.com) Josephine 19_(www.naggashi.com) Josephine 20_(www.naggashi.com) Josephine 21_(www.naggashi.com) Josephine 22_(www.naggashi.com) Josephine 23_(www.naggashi.com) Josephine 24_(www.naggashi.com) Josephine 25_(www.naggashi.com) Josephine 26_(www.naggashi.com)

Josephine 27_(www.naggashi.com) Josephine 28_(www.naggashi.com) Josephine 29_(www.naggashi.com) Josephine 31_(www.naggashi.com) Josephine 30_(www.naggashi.com)

Pin It

دیدگاهتان را بنویسید