آموزش نقاشی با اکریلیک از مرغ نغمه سرا

آموزش نقاشی با اکریلیک از مرغ نغمه سرا

رنگ های استفاده شده : قهوه ای مایل به زرد،زرد مایل به نارنجی، قرمز،زرد، آبی نیلگون، طوسی،سبز کمرنگ، سفید تیتانیوم، آبی Ultra-marine، زرد کمرنگ Ochre، آبی Cobalt
قلم مو:no. 2 and no. 3 rounds،a variety of flats and brights from no. 4 to no. 8 and 3/8” to 3/4”

 

a-acrilic-songbird-1_www.naggashi.com

مرحله اول: ابتدل با مداد طرح کلی را میکشیم.بعد با رنگ قهوه ای مایل به زرد و طوسی مطابق شکل قسمت های اصلی پرنده را رنگ می کنیم و با این دو رنگ شکل را به دو قسمت تقسیم می کنیم. کار را با این دو رنگ اصلی شروع می کنیم که مشاهره می کنید. یکی از رنگ ها قهوه ای مایل به زرد است که برای قسمت های پشت پرنده و پربال های استفاده می شود. رنگ دیگر طوسی است که برای سر پرنده استفاده می شود و سپس از رنگ طوسی گرمتر برای بقیه بدن پرنده استفاده می شود. برای رنگ آمیزی از حرکت نازک و مات قلم مو استفاده می کنیم. وقتی این قسمت تمام شد میگذاریم ورق خشک شود. بعد از خشک شدن با مداد جزئیاتی از قمت سر پرنده را می کشیم.

 

 

a-acrilic-songbird-2_www.naggashi.com

مرحله دوم: در هر قسمت از رنگ تیره تر از رنگ موجود استفاده می کنیم ولی نه آنقدر تیره که نقاشی کدر دیده شود. بزرگترین رنگ های تضاد در قسمت سر این پرنده دیده می شود چون جایی است که سفید در مقابل سیاه دیده می شود. از این گزینه برای طراحی هایتان استفاده کنید. نور از سمت بالای سر پرنده می تابد، بنابراین سایه را از قسمت پرهای ضخیم تر بال پرنده که مانند منحنی به سمت پایین بدن کشیده شده است، بزنید. شما به آسانی می توانید اصلاح این قسمت را انجام دهید به صورتی که پرها زیاد زخیم نشوند. بعد شما میتوانید به دلخواه بعضی قسمت ها را با اضافه کردن سایه بیشتر عمیق تر نشان دهید یا رنگ روشن تر اضافه کنید.

 

a-acrilic-songbird-3_www.naggashi.com

مرحله سوم: در این مرحله کمی از رنگ های تیره استفاده می کنیم. اما اینها هنوز به انازه ای که در آخر کار تیره می شود نخواهد بود. تاکید روی قسمت های سایه تیره و نشان دادن قسمت های تیره ای است که در شکل دیده می شود.همچنین از کمی رنگ های روشن تر برای شروع قسمت های روشن شکل که در شکل قابل توجه است، استفاده می کنیم. در این قسمت شما جزئیات پرنده را اضافه کردید اما پرنده همچنان پژمرده به نظر می آید.

 

a-acrilic-songbird-4_www.naggashi.com

مرحله چهارم: برخی تغییرات نمایشی در این مرحله انجام می شود که در نتیجه اضافه کردن رنگ های تیره وسپس روشن نهایی و رنگ های درخشان کننده است. از رنگ های روشن کننده استفاده می کنیم، در درجه اول از رنگ sienna سوخته برای بازسازی رنگ در قسمت شانه از بال استفاده می کنیم. نقاط زرد چندین قسمت را روشن تر نمایان می کنند. سعی کنید چشمهایتان را متقاعد کنید که منحنی بال از بالا و کنار ،با استفاده مناسب از رنگ، است. هر دو در بالا روشن و در پایین تیره هستند. از قلم موی نازک تر با رنگ سفید برای ایجاد برق لطیف در قسمت بالاتر بال جایی که نور بازتاب می شود استفاده کنید. با اضافه کردن تعداد کمی خط تیره رنگ به پرها، زیبایی را به این مرغ نغمه سرا اضافه کنید.

منبع

Pin It

دیدگاهتان را بنویسید